Loading...

Про нас

Головна / Про нас

Компанія «Баррістерс» створена в 2016 році. Наша команда – це колектив відповідальних та професійних фахівців, вдале поєднання досвідчених, молодих  та амбітних юристів, діяльність яких спрямована на досягнення результату і вирішення проблем клієнта.

Ми пропонуємо повний спектр юридичних послуг та забезпечуємо своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою.

До провідних практик, на яких спеціалізується наша компанія, належать корпоративне, господарське, податкове, кримінальне та земельне право. Велика увага приділяється охороні навколишнього природного середовища та сімейному праву.

Наші юристи професійно та за конкурентну ціну готові надати юридичну консультацію, скласти правовий висновок, підготувати процесуальні документи, здійснити представництво інтересів у судовому процесі чи у відносинах з державними органами, захистити ваші права в кримінальному провадженні або забезпечити комплексний супровід вашої діяльності.

Ми високо цінуємо наших клієнтів, а тому завжди прагнемо виправдати їхню довіру. Перш ніж розпочати вирішення проблеми, наші спеціалісти оцінюють та аналізують ситуацію, а також усі можливі наслідки її розв’язання. Ми попереджаємо клієнта про реальність досягнення успіху у справі, орієнтовну тривалість часу на остаточне вирішення проблеми, а також усі потенційні ризики та наслідки для клієнта, що можуть настати.

Для ефективного та оптимального вирішення питань, з якими звертаються клієнти, ми враховуємо не лише спеціалізацію юриста чи адвоката, а й наявність відповідного досвіду та практики. Підхід до вирішення кожної справи завжди індивідуальний та враховує специфіку конкретної ситуації.  Ми пропонуємо такі форми оплати вартості послуг, як погодинна, абонентська та фіксована оплата, залежно від побажань клієнта.

Цінності нашої компанії базуються на доброчесності, відповідальності та професіоналізмі.