Loading...

Актуальні зміни до Податкового кодексу України

Головна / Новини / Актуальні зміни до Податкового кодексу України

Міністерство Фінансів України розробило та оприлюднило проект постанови «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», відповідно до якої, нові тимчасові правила набирають чинності з 1 березня 2018 року.

Проект постанови містить три нових порядки:

  • порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;
  • порядок роботи Комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації;
  • порядок розгляду скарг на рішення Комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації.

Коментар щодо цих змін народного депутата, Тетяни Острікової: «Навіть якщо нова постанова найближчим часом набере чинності всупереч позиції народних депутатів, місяць піде на створення реєстру заблокованих накладних і тижні два мінімум займе написання ДФС та інформування Мінфіну і комітету щодо критеріїв ризиковості операції, критеріїв ризиковості платника та показників позитивної податкової історії платника». Тому, оцінюючи ситуацію, маємо розуміти, що 1 березня  система блокування накладних не запрацює».