Loading...

Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

Головна / Новини / Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Традиційно про це щороку говорять 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей.

Але треба пам’ятати, що це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими.

День захисту дітей – свято, а на кожне свято прийнято робити подарунки. Що ж подарувати дитині, щоб порадувати її в цей день?  В юристів відповідь на таке питання досить оригінальна – це захист законних прав дитини.

Юридична компанія “Баррістерс” не залишається осторонь і вирішила порадувати не лише дітей, а й їх батьків.

В червні, впродовж всього місяця, адвокати та юристи компанії готові надати безкоштовні консультації, в тому числі в кримінальних провадженнях, юридичні висновки, а також здійснити підготовку процесуальних документів, позовів до суду з питань захисту прав та свобод дітей.

Ми не обмежуємо коло питань, це можуть бути і питання пов’язані з порушенням прав дитини при здійсненні літнього відпочинку, питання шкільного навчання, захист від булінгу, порушення права дітей на отримання належної дошкільної та шкільної освіти, порушення батьками обов’язку по утриманню дитини, захист від зловживань щодо майна дитини тощо.

Тож не роздумуйте і поспішайте скористатись акцією, адже захист дитини – це захист нашого майбутнього!