Loading...

Загальнонаціональна нормативна грошова оцінка

Головна / Новини / Загальнонаціональна нормативна грошова оцінка

1 січня 2019 року набула чинності загальнонаціональна (всеукраїнська) нормативна грошова оцінка (далі — НГО) земель сільськогосподарського призначення. Це впливає на розмір орендних платежів та порядок обчислення податків, які «прив’язані» до НГО. Зміни в оподаткуванні у зв’язку із новою НГО разом із питаннями перевірки Держгеокадастру та укладення договорів оренди землі є найбільш актуальними для українських сільгоспвиробників.

У відповідь на численні запити агропідприємств 20 березня 2019 року представники юридичної компанії «Баррістерс» виступили на семінарі-практикумі у м. Вінниця.

Радник компанії Ольга Ніжніченко розповіла про наслідки проведення загальнонаціональної НГО для платників податків, а також пояснила, в яких випадках має право перевірити Держгеокадастр, які повноваження у інспекторів та як оскаржити результати перевірки, з урахуванням судової практики.

Питання укладення договорів оренди та перегляду розміру орендної плати детально розкрила під час свого виступу радник ЮК «Баррістерс» Анастасія Карпенко.

Семінар організовано нашими партнерами — Вінницьким представництвом Групи компаній «Баланс», ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та редакціями видань «Баланс» і «Баланс-Агро».