Loading...

Попереджено “рейдерське” захоплення офісної будівлі

Головна / Новини / Попереджено “рейдерське” захоплення офісної будівлі

Юридичною компанією “Баррістерс” попереджено “рейдерське” захоплення офісної будівлі, розташованої в місті Києві.

При отриманні інформації з Реєстру речових прав на нерухоме майно товариства, яке перебуває на обслуговуванні у юристів ТОВ  “Баррістерс”, було помічено, що за тією ж адресою, що і майно наших клієнтів, зареєстровано схожу за площею будівлю, власниками якої є треті особи.

Використовуючи правові механізми, нами було оперативно зібрано інформацію, що свідчила про фантомність нових будівель та їх безпідставне внесення до Рестру речових прав на нерухоме майно.

Реєстрація фізично неіснуючих будівель за цією ж адресою, що і реальна нерухомість наших клієнтів, призвела до порушення прав законного власника, створила загрозу подальшого силового захоплення майна на підставі фіктивних документів.

Оперативне юридичне реагування шляхом звернення зі скаргою до новоствореної на той час Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністерстві юстиції України дало можливість перехопити ініціативу, а обгрунтованість звернення та юридично грамотно підготовлені і надані документи стали підставою для задоволення Комісією вказаної Скарги та внесення відповідних змін до Реєстру.

Правомірність нашої позиції була в подальшому доведена і судовими інстанціями, у тому числі апеляційною та касаційною, які відмовили в задоволенні позову “власникам” неіснуючих будівель.

Завдяки злагодженій та оперативній роботі наших юристів та клієнта, було своєчасно попереджено рейдерське захоплення будівлі площею 3,5 тис. кв. м.