Loading...

Трагічна подія, в дитячому таборі “Вікторія” на Одещині

Головна / Новини / Трагічна подія, в дитячому таборі “Вікторія” на Одещині

Трагічна подія, що сталась 15 вересня в дитячому таборі “Вікторія” на Одещині та призвела до смерті трьох дітей, сколихнула всю країну.

Такі події не повинні залишатись безвідповідальними і цю відповідальність мають нести дійсно винні особи, а не “призначені” за чиїмось диким бажанням “цапами-відбувайлами” рядові працівники.

Київський районний суд Одеси 18 вересня на два місяці заарештував без права внесення застави виховательку дитячого табору «Вікторія» – Наталію Янчик.

Дівчині 23 роки, сирота, яка на момент трагедії вже не працювала в таборі. Юридична компанія “Баррістерс” не могла залишитись осторонь від цієї ситуації.

Саме тому партнер нашої компанії – адвокат Марина Тарасюк взяла на себе відповідальність захистити права Наталії та не допустити безпідставного покарання невинної особи.

Проведена робота з використанням всіх можливих повноважень, доступних адвокату, дала можливість зібрати достатньо доказів, що свідчать про порушення норм законодавства при обранні відносно Наталії Янчик запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

23 вересня адвокатом Тарасюк М.О. внесено апеляційну скаргу, яка, сподіваємось, буде розглянута об’єктивно та в стислі терміни.