Loading...

Уряд обіцяє захист бізнесу. Перевірок в наступному році буде на третину більше.

Головна / Новини / Уряд обіцяє захист бізнесу. Перевірок в наступному році буде на третину більше.

“Уряд продовжить дію мораторію на перевірки бізнесу на півроку.” (вересень 2020)

“Комітет з питань фінансів, податкової та фінансової політики Верховної Ради пропонує скасувати мораторій на документальні та фактичні перевірки бізнесу.” (листопад 2020)

Поки триває гра в “пообіцяй підприємцям побільше, але так щоб нічого реально не дати”, Державна регуляторна служба затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2021 рік.

За затвердженим планом наступного року буде проведено 43457 перевірок підприємств та підприємців.

Багато це чи мало? Для порівняння рік тому, до такого ж плану було включено на 11 241 перевірку менше. Тобто наступного року планують провести перевірок на 30 % більше ніж планувалось цього року. І це лише план щодо комплексних перевірок, ті ж фіскальні органі складуть свій окремий річний план.

Масштаб “допомоги” і “турботи” про бінес можете оцінити самі.

І якщо ви сподіваєтесь на мораторій, то не забувайте, де ви ведете свій бізнес і що виключень в мораторію буде не менше ніж самих заборон на перевірки.

Не забудьте ознайомитись з комплексним планом, або можете звернутись до юристів та адвокатів нашої юридичної компанії (https://barristers.kiev.ua/). Маючи значний та успішний досвід взаємодії з державними органами та представників в Києві, Одесі, Харкові та Запоріжжі, наші фахівці можуть допомогти не лише в оскарженні неправомірних дій контролюючих органів, а й якісно підготувати бізнес до такої перевірки, надати юридичний супровід безпосередньо під час перевірки.